Seznam instruktorů

Zeleně jsou vyznačeni instruktoři NW s nejvyšší kvalifikací (rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT).

Červeně jsou vyznačeni instruktoři NW – absolventi dvoudenního kurzu

Jméno | Organizace | Kraj | Město |
Jakub Jirásek - Královéhradecký Nové Město nad Metují
Mgr. Pavla Šimonová - Pardubický Slatiňany
Ing. Hana Medřická - Vysočina Jihlava
Rostislav Macur - Karlovarský Cheb
Iveta Novotná - Praha Praha 4
Vladimír Bartoš Nordic Walking Beroun Středočeský Beroun
Markéta Candosová - Ústecký Ústí nad Labem
Mgr. Beata Brošová BB Leisure Time Olomoucký Olomouc
Radka Faldíková - Zlínský Zlín
Ing. Kristina Schejbalová Zelená tělocvična Moravskoslezský Ostrava
Ing. Hana Čepová HOLKY V POHYBU Praha Praha 10
Mgr. Jana Stejskalová FAKTOR PLUS Středočeský Benešov
Mgr. Zuzana Luštincová - Liberecký Jilemnice
Miroslav Cihla - Karlovarský Karlovy Vary + Jáchymov
Ing. Radka Zemanová - Plzeňský Plzeň
Vladimír Holub - Karlovarský Karlovy Vary
Ing. Lada Richterová, Ph.D. Pardubický Pardubice
Romana Kšírová - Praha Praha 10 - Dubeč
Ing. Lucie Trnková - Pardubický Polička
Klára Čížková - Praha Praha 13
Ing. Iva Jančíková - Liberecký Semily
Hana Dvořáková - Středočeský Milovice nad Labem
Mgr. Lenka Kousková - Praha Praha 5 - Zbraslav
Ing. Gabriela Kvítková NORDIC WALKING PRAHA Praha Praha 5 - Zbraslav
Bc. Petr Hrdlička Centrum Outdoorových Programů Vysočina Jihlava
Mgr. Michaela Hrdličková Centrum Outdoorových Programů Jihočeský Třeboňsko
Bc. Gabriela Steiner - Vysočina Kamenice nad Lipou
Bc. Vojtěch Vladimír Rolčík - Jihočeský Kaplice
Ing. Pavlína Boučková Praha Praha 9
Zuzana Francová Zuzu Fit Středočeský Čáslav
Ilona Zemanová - Středočeský Uhlířské Janovice
Mgr. Jana Štěpaníková, DiS. ReFy, Rehabilitace & Fyzioterapie Moravskoslezský Havířov
Mgr. Lenka Sehnalová - Olomoucký Plumlov
Petr Šmíd - Středočeský Nymburk
Jana Slanařová - Moravskoslezský Frýdlant nad Ostravicí
Zuzana Penížková - Středočeský Roztoky
Radek Odložilík - Praha Praha 8
Marcela Vilimovská - Středočeský Zruč nad Sázavou
Zuzana Kielová STUDIO FIT PARDUBICE Pardubický Pardubice
Jiřina Khajlová - Středočeský Nymburk
Ing. Josef Svoboda - Plzeňský Staré Sedliště
Mgr. Iveta Křížová BABY CLUB ČESÍLKO, z.s. Moravskoslezský Karviná
Mgr. Šárka Rajtorová KONDICE STYL Praha Praha 4
Lenka Hrdinová Centrum Hrdinky Vysočina Žďár nad Sázavou
Mgr. Blanka Kloudová RENUTTE Královéhradecký Dvůr Králové nad Labem
Martin Kýzl - Ústecký Teplice
MgA. Martina Vernerová - Praha Praha 7
Vendula Švábová Zábřežská kulturní s.r.o. Olomoucký Zábřeh
Ing. Renata Berková Praha Praha + Kutná Hora
Lukeš Martin - Liberecký Jablonec nad Nisou
Mgr. Małgorzata Procházka - Praha Praha 9
Renata Samková - Pardubický Litomyšl
Jana Budínová - Liberecký Doubravice
MUDr. Věra Hřebíčková - Ústecký Litoměřice
Anna Šůrová - Praha Praha
Ing. Jana Matoušková - Středočeský Květnice
Blanka Kudová - Vysočina Jaroměřice nad Rokytnou
Mgr. Jana Petranová ICSS Odlochovice Středočeský Jankov
Šárka Semanová - Praha Praha 5
Petra Kyselková - Středočeský Teplýšovice
Bc.  Naděžda Vlčková - Jihočeský Zliv
Ing. Miluše Václavková - Pardubický Přelouč
Mgr. Michaela Osladilová Studio zdraví, výživy a regenerace Vysočina Ledeč nad Sázavou
Mgr. Jana Slusarčuková, DiS. JS - Fyziopoint Královéhradecký Hradec Králové
Jan Kulhánek JS-FYZIOPOINT Královéhradecký Hradec Králové
Bc. Petra Wildumetzová, DiS. Nemocnice Ostrov Karlovarský Ostrov
Jitka Kočová - Ústecký Děčín
Mgr. Gabriela Tomášová - Jihočeský České Budějovice
Mgr. Gabriela Hyklová - Praha Praha 8
Ing. Miroslav Kálal - Plzeňský Plzeň
Petr Juha - Plzeňský Plzeň
Ing. Gabriela Šilínková - Ústecký Jimlín
Mgr. Eliška Kasinová Knoflík Praha Praha 9