Seznam instruktorů

Zeleně jsou vyznačeni instruktoři NW s nejvyšší kvalifikací (rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT).

Červeně jsou vyznačeni instruktoři NW – absolventi dvoudenního kurzu

Jméno | Organizace | Kraj | Město |
Jakub Jirásek - Královéhradecký Nové Město nad Metují
Mgr. Pavla Šimonová - Pardubický Slatiňany
Ing. Hana Medřická - Vysočina Jihlava
Michaela Zálišová SALON MÍŠA Liberecký Jilemnice
Rostislav Macur - Karlovarský Cheb
Iveta Novotná - Praha Praha 4
Vladimír Bartoš Nordic Walking Beroun Středočeský Beroun
Markéta Candosová - Ústecký Ústí nad Labem
Mgr. Beata Brošová BB Leisure Time Olomoucký Olomouc
Mgr. Iva Michalová - Jihočeský Třeboň
Radka Zrníková - Zlínský Zlín
Ing. Kristina Schejbalová Zelená tělocvična Moravskoslezský Ostrava
Ing. Hana Čepová HOLKY V POHYBU Praha Praha 10
Mgr. Jana Stejskalová FAKTOR PLUS Středočeský Benešov
Mgr. Zuzana Luštincová - Liberecký Jilemnice
Miroslav Cihla - Karlovarský Karlovy Vary + Jáchymov
Ing. Radka Zemanová - Plzeňský Plzeň
Vladimír Holub - Karlovarský Karlovy Vary
Ing. Lada Richterová, Ph.D. Pardubický Pardubice
Romana Kšírová - Praha Praha 10
Ing. Michal Krajči - Královéhradecký Cerekvice nad Bystřicí
Ing. Lucie Trnková - Pardubický Polička
Klára Čížková - Praha Praha 13
Tereza Horáčková - Praha Praha 9
Ing. Gabriela Kvítková NORDIC WALKING PRAHA Praha Praha 5 - Zbraslav
Bc. Petr Hrdlička Centrum Outdoorových Programů Vysočina Jihlava
Bc. Martina Matuštíková - Středočeský Čtyřkoly
Mgr. Michaela Klečková Centrum Outdoorových Programů Jihočeský Třeboňsko
Bc. Gabriela Steiner - Vysočina Kamenice nad Lipou
Bc. Vojtěch Vladimír Rolčík - Jihočeský Kaplice
Ing. Pavlína Boučková Praha Praha 9
Zuzana Francová Zuzu Fit Středočeský Čáslav
Ilona Zemanová - Středočeský Uhlířské Janovice
Mgr. Jana Štěpaníková, DiS. ReFy, Rehabilitace & Fyzioterapie Moravskoslezský Havířov
Mgr. Lenka Sehnalová - Olomoucký Plumlov
Petr Šmíd - Středočeský Nymburk
Mgr. Petra Chrenková - Středočeský Beroun
Jana Slanařová - Moravskoslezský Frýdlant nad Ostravicí
Zuzana Penížková - Středočeský Roztoky
Radek Odložilík - Praha Praha 8
Marcela Vilimovská - Středočeský Zruč nad Sázavou
Bc. Andrea Horáková HUBNI S JÍDLEM Královéhradecký Kostelec nad Orlicí
Zuzana Kielová STUDIO FIT PARDUBICE Pardubický Pardubice
Jiřina Khajlová - Středočeský Nymburk
Ing. Josef Svoboda - Plzeňský Staré Sedliště
Mgr. Iveta Křížová BABY CLUB ČESÍLKO, z.s. Moravskoslezský Karviná
Mgr. Šárka Rajtorová KONDICE STYL Praha Praha 4
Lenka Hrdinová Centrum Hrdinky Vysočina Žďár nad Sázavou
Mgr. Blanka Kloudová RENUTTE Královéhradecký Dvůr Králové nad Labem
Martin Kýzl - Ústecký Teplice
MgA. Martina Vernerová - Praha Praha 7
Mgr. Lenka Česenková - Jihomoravský Mikulov
Vendula Švábová Zábřežská kulturní s.r.o. Olomoucký Zábřeh
Ing. Renata Berková Praha Praha + Kutná Hora
Lukeš Martin - Liberecký Jablonec nad Nisou
Mgr. Małgorzata Procházka - Praha Praha 9
Markéta Drbohlavová Kroisová - Středočeský Černošice
Renata Samková - Pardubický Litomyšl
Ing. Iva Jančíková - Liberecký Semily
Jana Budínová - Liberecký Hrubá Skála
MUDr. Věra Hřebíčková - Ústecký Litoměřice
Ivana Skálová - Praha Praha 4 - Braník